Ze względu na obecną sytuację i akcję #zostanwdomu i to, że duża część szkoleń regionalnych została odwołana w marcu uruchamiamy szkolenia dla kosmetologów online: URGO Aesthetics Academy.

JAK KLIENT MOŻE UCZESTNICZYĆ W SZKOLENIU?

1)      Dołącz do grupy na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/urgoaestheticsacademy/

2)      Odpowiedź na 2 pytania: nazwa gabinetu i miasto oraz podaj kod dostępu: URGO 2020

3)      Gotowe!

Łódź 16.03.2020

Warszawa 02.03.2020

Szkolenia URGO Aesthetics – wiosna 2020

Cofnijmy się w czasie 🙂 zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji ze spotkania inauguracyjnego wiosenny cykl szkoleń URGO Aesthetics. Niestety nie mamy możliwości organizacji szkoleń stacjonarnych i całkowicie wspieramy akcję #zostanwdomu! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom uruchomiliśmy szkolenia online, które poprowadzi nasz trener – Anna Majewska.Zaczynamy już 1 kwietnia! Osoby zainteresowane zachęcamy do dołączenia do grupy Urgo Aesthetics Academy – w celu uzyskania kodu dostępu prosimy o kontakt ze swoim przedstawicielem medycznym.Kiedy i o czym będziemy rozmawiać?📌 01.04 środa, godz. 10NOWOŚĆ: Retix.C Eye: odmłodzenie i rozświetlenie skóry okolicy oczu. Skuteczny, całoroczny zabieg rewitalizujący.📌 03.04 piątek, godz. 10NOWOŚĆ: Mesoestetic Mesoeclat: zabieg, który pokochały gwiazdy – skuteczna rewitalizacja skóry twarzy, szyi i dekoltu.📌06.04 poniedziałek, godz. 10NOWOŚĆ: Mesohyal boostery: indywidualny „eliksir młodości” dla zachowania gładkości i jędrności skóry.📌 8.04 środa, godz. 10Mesoprotech: linia kremów przeciwsłonecznych – ekspert w ochronie przed światłem UVA, UVB, HEV, IR.Dołącz do nas i wykorzystaj ten czas! #zadbamyoCiebieZapraszamy!

Opublikowany przez URGOAesthetics Poniedziałek, 30 marca 2020

Zakończone:

Zbliżamy się do kolejnej edycji szkoleń regionalnych dla specjalistów z branży kosmetologicznej organizowanych przez URGOAesthetics!

📣📣📣 Tym razem zapraszamy na cykl szkoleń pt.:

„Nowe rekomendacje UrgoAesthetics w pielęgnacji okolicy oczu i w skutecznej depigmentacji skóry wrażliwej i problematycznej”.

Podczas szkoleń zaprezentowane zostaną nowe produkty i protokoły, m.in. profesjonalny, kompleksowy zabieg mesoestetic® Global Eyecon 👁👁👁 zwalczający wszystkie niedoskonałości konturu oka, takie jak cienie i worki pod oczami czy opadająca górna powieka, który łączy w sobie dwie techniki zabiegowe: peeling i mezoterapię mikroigłową.

Dodatkowo w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Piekarach Śląskich, Poznaniu i Gdyni zostanie przeprowadzone szkolenie z prawnych aspektów prowadzenia gabinetu kosmetologicznego.

Szkolenia odbędą się w:

📍 Warszawie (23.09.2019) – tel. 519-140-991 (Warszawa Północ), 509-612-445 (Warszawa Południe)